Dünyanın En Çok Kullanılan İçerik Yönetim Sistemi
Wordpress Destek & Kurulum Hizmeti
Destek Hattı : 0850 304 42 68
WEBSİTELERİNİZLE İLGİLİ BAKIM, DESTEK VE TAKİP İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ...

Wordpress Temalar

Daha Fazla Wordpress Temaları için Tıklayın.

Güçlü Yönetim Paneli (/wp-admin)

Web sitenizi oluştururken hiç bir kodlama bilgisine gerek duymadan kolay ve hızlıca
oluşturabilir veya güncelleyebilirsiniz.

Wordpress Kontrol Panel

Kolay Kullanım

Kod bilgisi gerekmeden kolay ve hızlıca oluşturma veya güncelleme

Seo Dostu

Wordpress seo eklentileri ile google da daha hızlı indexlenme

Mobil Uyumlu

Responsive (duyarlı) alt yapısı ile mobil uyumlu binlerce wordpress tema

Gelişmiş Arayüz

Gelişmiş arayüz tasaımı ile daha hızlı daha güvenilir

Neler Yapıyoruz?

WordPress alanında çözümler üreterek, kurulum ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Home Wordpress / Tema Kurulumu
Günümüzde wordpress, gelişmiş arayüz kontrolleri ile alternatif internet sitesi seçeneklerinden daha çok tercih edilmektedir. Bu tercihin en büyük sebebi de tema alternatifleridir. Fakat tema geliştiricileri, temalarında farklı yöntemler kullanmayı seçmektedir. Bu da kurulum ve kullanımlarda zorluklarla karşılaşılması demektir. Bizlerin buradaki görevi, temanızı sizin kullanabileceğiniz ve devamında güncelleyebileceğiniz hale getirmektir.
Fully Responsive Wordpress Backup (Yedekleme)
İnternet sitelerinin güvenliği konusunda; güncel veri akışını sağlamaya verilen önem, yedekleme hizmetlerine de verilmelidir. Bloğunuzda, kurumsal web sitenizde veya e-Ticaret platformunuzda gün içerisinde yaptığınız değişiklikler belirlediğiniz saatte otomatik olarak yedeklenir. Site yedekleri farklı bir Cloud Sunucuda barındırılır. Son 30 günün veri yedeklerine sunucudan erişilebilir.
Wordpress Periyodik Bakımı Wordpress Periyodik Bakımı
WordPress periyodik bakım hizmeti, websitenizde kurulu olan eklentiler veya wordpress ile gelen güncellemeler ile karşınıza çıkabilecek versiyon uyuşmazlığı, wordpress eklentilerden kaynaklı kod açıkları vb. gibi sorunları çözümlenmesi ve gerekli ayarların yapılması işlemidir. Wordpress Periyodik bakım hizmeti 3 - 6 ay ve senelik olarak verilmektedir.
Wordpress Tema Türkçeleştirme Wordpress Tema Türkçeleştirme
Wordpress sürümleri ingilizce olarak yayınlanır. İngilizce yayınlanan sürümün türkçe versiyonu ise ilerleyen zamanlarda erişilebilir hale gelir. Temalar ise, büyük oranla ingilizcedir. Bu aşamada, sitenizde kullanılan ana diline (türkçe - ingilizce) ait olmayan terimler değiştirilerek, site ziyaretçilerinin tek dil üzerinden siteyi görüntülemeleri sağlanmaktadır.
Wordpress Taşıma Wordpress Taşıma
Bir domain altında kurulu olan sitenizi, başka bir domain altına veri ve görsel kaybı olmadan taşıma işlemidir. Sunucu bilgilerinin geçici bir süre için paylaşımı gerekir. Taşıma işlemi sırasında yedeklenen veriler aynı zamanda sitenizin dosya ve veri tabanı yedeğidir.
Woocommerce Kurulum Woocommerce Kurulum
Wordpress' in e-Ticaret platformu olan "Wocommerce" karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu aşamada, ürün sayfasının düzenlenmesi, "sepet" in aktif kullanılabilir hale getirilmesi, ödeme ve kargo yöntemlerinin yapılandırılması konularında destek sağlanmaktadır.
Wordpress Seo Hizmeti Wordpress SEO Hizmeti
İçerikleri, görselleri hazır olan sitenizin Google sıralamasını yükseltmek amacı ile uygulanır. Site Blog yazıları, ürünler ve sayfa yapıları kontrol edilerek Url girişleri, Başlıklar "Tittle" ve Anahtar Kelimeler "MetaTag" veri olarak tek tek işlenir ve Google bootları için hazır hale getirilir.
Wordpress Hızlandırma İşlemleri Hızlandırma İşlemleri
İnternet sitesi ziyareti sırasında yüklenen veri ve görseller sitenin ön belleğinde yer kaplar. Özellikle kullanılan görsellerin boyutlarının yüksek olması sitenin yavaşlamasına neden olur. Doğru optimizasyon ayarları ile siteniz yüksek performansta çalışacaktır.
Wordpress Virüs Temizleme Wordpress Virüs Temizleme
Wordpress temaları ve eklentirleri sağladıkları avantajların dışında sitenizi tehdit edebilecek virüsler de barındırabilir. Yapılan temizleme işlemi sitenizin tekrar yayına alınabilir olmasını ve sitenizin yayında kalmasını sağlasa da, nihayi güvenlik yöntemi; sitenizin tekrar yapılandırılması olacaktır.

Referanslarımız

Her geçen gün genişleyen portföyümüzde sizleride görmekten mutluluk duyacağız.

ÖZEL WORDPRESS TASARIMI

Size Özel Wordpress Tasarımı için
Lütfen Telefonla Destek Alınız

DESTEK HATTI : 0850 304 42 68